Volný čas

Volný čas
Volný čas
Volný čas
Volný čas
Volný čas
Volný čas
Další fotky

Třebíčí na lodi

Výlet v Třebíči si můžete zpestřit plavbou na pramicích a při delším pobytu si naplánovat i celodenní plavbu. Jihlava, která Třebíčí protéká, patří ke klidným řekám s délkou sjízdnosti 163 km. Plavbu si můžete naplánovat bud z Dolní Smrčné do Třebíče nebo z Třebíče k Novotnému mlýnu u obce Číměř. První úsek je dlouhý cca 23 km, druhý příbližně 10 km.

Půjčovna lodí

Půjčovna se nachází v přístavu vodních skautů Žlutá ponorka kousek pod Bazilikou proti proudu řeky. Ceny jsou příznivé. Můžete si zde půjčit pramici 100,-/den, kánoi 100,- Kč/den, pádlo 25,- vestu 25,- a malý 300,- i velký 500,- Kč/den vlek na lodě.

Kontakty:

Přístav vodních skautů ŽLUTÁ PONORKA, Svojsíkovo nábřeží 103, Třebíč, tel: 737 285 396, 608 334 148, jarka@abahoa.cz

Plavecký Areál Polanka a Laguna

V Třebíči najdete kryté a nekryté areály s množstvím dalších služeb. V nekrytém areálu Polanka můžete prodloužit tempa v 50 m bazénu, dětem je k dispozici brouzdaliště, dětské hřiště s prolézačkami, odvážlivcům třístupňový skokánek s vlastním bazénem a všem dohromady tobogán v délce 85m. Vedle bazénů jsou hřiště na nohejbal, volejbal a minigolf, velká travnatá plocha, terasa na opalování a nezbytný bufet. Krytý areál Laguna nabízí bazén o délce 25, výukový bazén pro děti, saunu, páru, solárium a řadu doplňkových wellnes služeb – masáže, fitness centrum, aerobic a další. Po návštěvě možná oceníte i místní pizzerii.

Informace o otevíracích dobách a ceně vstupného čtěte na www.bazenlaguna.cz

Vyjížďky na koni

Ranč Vápanka je k dispozici zkušeným jezdcům, začátečníkům i těm, kteří si koníky chtějí jenom pohladit. Nabízí svezení pro děti, projížďku v bričce i kompletní výukové kurzy. Můžete si zde prohlédnout stáj s devatenácti koníky a pokud se vám tu zalíbí můžete se tu i ubytovat. Ranč nabízí množství her - stolní tenis, kulečník, míčové hry, šipky i petanque. Po domluvě vám uspořádají oslavu s opékáním a v parném létě se můžete svlažit v místním lomu. Ranč je vzdálen od Třebíče 8 km.

Více na www.rancvapenka.wz.cz

Pétanque

Pokud si vás francouzská hra už získala a nedokážete si bez ní představit dovolenou, nemusíte v Třebíči abstinovat. Hřiště má svrchní pískovou vrstvu a rozměry 4 x 15 metrů. Pro začátečníky je tu instalována tabule s popisem herních pravidel. Hřiště je volně přístupné a naleznete ho na veřejném prostranství u konců ulic Čajkovského a Maxima Gorkého.

Internet

Pro majitele notebooku s rozhraním wifi je v prostorách židovské čtvrti k dispozici neomezené připojení zdarma. Pro údaje (ip,maska,dns,gateway) kontaktujte infocentrum na tel. 568 610 023 nebo e-mailu freewifi@mkstrebic.cz. V centru města naleznete internetovou kavárnu a restauraci s wifi připojením.

Další informace na tel. 568 823 005 nebo mailové adrese infosynagoga@mkstrebic.cz

Památky UNESCO

Další památky

Volný čas

Informace

Jak se k nám dostanete
Hotel Solaster
Cena od: 675 Kč os./noc
Přidat hotel 
Víte že…

Víte, že nedaleko jihočeské Telče, zapsané na Seznamu UNESCO, můžete navštívit hrad Roštejn? Podle pověstí jej pro jednoho z telčských pánů postavil sám ďábel – a to za jedinou noc.Židovská čtvrť

Židovský hřbitov

Bazilika Sv. Prokopa